Oodatud on tunnustamisettepanekud

Sõmeru Vallavalitsus ootab ettepanekuid valla aumärgi kandidaatide esitamiseks.

Aumärk antakse füüsilisele isikule erilise austusavaldusena Sõmeru vallale osutatud väljapaistvate
teenete eest hariduse, kultuuri, sotsiaal-, tervishoiu, majanduse ja muudes valdkondades.

Taotluste esitamise tähtaeg on 15. jaanuar. Taotlusesse märkida tunnustamiseks esitatava isiku nimi, elukutse, amet, töö- või teenistuskoht. Tunnustamiseks esitatava isiku teenete kirjeldus ning ühe-lauseline formuleering, mille eest tunnustust avaldatakse. Kindlasti märkida taotluse esitaja nimi, aadress, sidevahendite numbrid, taotluse esitamise kuupäev ja taotluse esitaja allkiri.

Märgi andmise otsustab volikogu. Seni on aumärgiga tunnustatud 14 inimest.

Ühtlasi ootame ka Hea Tegu 2013 nominente, sest peagi on aeg tänada kõiki neid, kes valla heaks midagi ära teinud. Palun andke teada nendest inimestest või ettevõtjatest, kes möödunud aasta jooksul mõne heateoga hakkama on saanud – toetanud, annetanud, arendanud, panustanud, heast tahtest töötanud, organiseerinud, algatanud jne.

Vabariigi aastapäeva aktusel, 21. veebruaril anname neile üle tänuplaadi „Hea Tegu 2013".