Saame tuttavaks – vallavalitsuse teedespetsialist on Mati Siim

Alates veebruarist 2024 töötab Rakvere Vallavalitsuses teedespetsialistina Mati Siim, kelle ülesandeks on valla teehoiu, liikluskorralduse ja tänavavalgustuse alase töö korraldamine.

Mati Siim on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli, erialalt on ta elektriinsener. Ta on töötanud palju aastaid side- ja telekommunikatsiooni valdkonnas,  omandanud suurettevõttes mitmekülgse meeskonnatöö kogemuse, töötades erinevates rollides ja struktuurides.

Mati kinnitab, et pikalt ühes valdkonnas töötamise järel tunneb ta soovi uute väljakutsete järele: "Olen laia tehnikaalase silmaringiga ja usun, et mu elu- ja tööajal kogunenud kogemused aitavad realiseerida Rakvere Vallavalitsuse tulevikuplaane."

Mati huvitub tehnikast, tema hobideks on jalgrattasport ja seened.

Mati Siimuga saab ühendust telefonil 512 9231 või e-postil: mati.siim@rakverevald.ee